MT110C12T1
制造商零件编号:
MT110C12T1
制造商/品牌:
YANGJIE
部分描述:
Thyristors - SCRs - Modules T1 1
制造商 :
YANGJIE
产品分类 :
SCR - 模块
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) :
150 mA
Current - Hold (Ih) (Max) :
250 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) :
2250A @ 50Hz
Current - On State (It (AV)) (Max) :
110 A
Current - On State (It (RMS)) (Max) :
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of SCRs, Diodes :
2 SCRs
Operating Temperature :
-40°C ~ 130°C (TJ)
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
Structure :
Series Connection - All SCRs
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) :
3 V
Voltage - Off State :
1.2 kV
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
目录相关产品
  • Vishay General Semiconductor – Diodes Division
    MODULE BRIDGE DBLR 40A 400V D-19
    MODULE THYRISTOR 45A ADD-A-PAK
    MODULE THYRISTOR 60A ADD-A-PAK
    MODULE THYRISTOR 45A ADD-A-PAK
    MODULE THYRISTOR 60A ADD-A-PAK