LXM1624-12-41
- 制造商零件编号:
- LXM1624-12-41
- 制造商/品牌:
- Microsemi
- 部分描述:
- MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
- 制造商 :
- Microsemi
- 产品分类 :
- 镇流器、逆变器
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Output :
- 1500V
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 4.53" L x 1.18" W x 0.26" H (115mm x 30mm x 6.5mm)
- Type :
- CCFL and UV Lamps
- Voltage - Input :
- 12V