LXM1612-12-03
- 制造商零件编号:
- LXM1612-12-03
- 制造商/品牌:
- Microsemi
- 部分描述:
- MOD INVERTER CCFL DGTL SGL 12V
- 制造商 :
- Microsemi
- 产品分类 :
- 镇流器、逆变器
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Output :
- 1800V
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 4.96" L x 0.63" W x 0.31" H (126mm x 16mm x 8mm)
- Type :
- CCFL and UV Lamps
- Voltage - Input :
- 12V