MSE14LDD7
制造商零件编号:
MSE14LDD7
制造商/品牌:
Mallory Sonalert Products
部分描述:
BUZZER PIEZO 23X23MM TH
库存:
1
制造商 :
Mallory Sonalert Products
产品分类 :
警报器、蜂鸣器和警报器
Approval Agency :
Current - Supply :
50mA
Driver Circuitry :
Indicator, Internally Driven
Duration :
Frequency :
3.85kHz
Height - Seated (Max) :
0.535" (13.60mm)
Ingress Protection :
Input Type :
DC
Mounting Type :
Through Hole
Operating Mode :
Ding Dong
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Port Location :
Top
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.906" L x 0.906" W (23.00mm x 23.00mm)
Sound Pressure Level (SPL) :
85dB @ 7V, 30cm
Technology :
Piezo
Termination :
PC Pins
Voltage - Rated :
Voltage Range :
7 ~ 14V
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    AUDIO DEVICES
    REPLACEMENT NUT FOR 22MM ZA & ZT