MSE14LCM3
- 制造商零件编号:
- MSE14LCM3
- BUZZER PIEZO 23X23MM TH
- 库存:
- 270
- Current - Supply :
- 50mA
- Duration :
- Repeating every 1 Sec
- Frequency :
- 3.9kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.535" (13.60mm)
- Operating Mode :
- Chime
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 65°C
- Size / Dimension :
- 0.906" L x 0.906" W (23.00mm x 23.00mm)
- Sound Pressure Level (SPL) :
- 85dB @ 7V, 30cm
- Voltage Range :
- 7 ~ 14V