LP111F33IET
制造商零件编号:
LP111F33IET
部分描述:
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
11.0592 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.126" (3.20mm)
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
部分 制造商 库存 描述
LP11 Altech Corporation 8,367 LEGENDPLATE 30 MM SLOW