702R1C2.75SW
制造商零件编号:
702R1C2.75SW
制造商/品牌:
Littelfuse
部分描述:
FUS 2.75KV MV R-RATED 2R SEAL H
制造商 :
Littelfuse
产品分类 :
电气、特种保险丝
Applications :
Electrical, Industrial
Approval Agency :
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
80kA
Class :
Current Rating (Amps) :
70A
Features :
Indicating
Fuse Type :
Cartridge
Mounting Type :
Requires Holder
Operating Temperature :
Package / Case :
Cartridge, Non-Standard
Product Status :
Active
Response Time :
Medium Blow
Size / Dimension :
3.000" Dia x 10.875" L (76.20mm x 276.23mm)
Voltage Rating - AC :
2.75 kV
Voltage Rating - DC :
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'