DRH3P60A18
- 制造商零件编号:
- DRH3P60A18
- 制造商/品牌:
- Sensata Technologies
- 部分描述:
- SSR CONTACTOR 3PH DIN MNT 600VAC
- 制造商 :
- Sensata Technologies
- 产品分类 :
- 接触器(固态)
- Circuit :
- 3PST-NO (3 Form A)
- Load Current :
- 18 A
- Mounting Type :
- Chassis Mount, DIN Rail
- Output Type :
- AC, Zero Cross
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Voltage - Input :
- 90 ~ 280VAC/DC
- Voltage - Load :
- 48 ~ 600V
制造商相关产品
目录相关产品
相关产品
| 部分 | 制造商 | 库存 | 描述 |
|---|---|---|---|
| DRH3P60A18R | Sensata Technologies | 5 | SSR CONTACTOR 3PH DIN MNT 600VAC |