DRH3P60D20
- 制造商零件编号:
- DRH3P60D20
- 部分描述:
- SSR CONTACTOR 3PH DIN MNT 600VAC
- Load Current :
- 20 A
- Output Type :
- AC, Zero Cross
- Voltage - Input :
- 4 ~ 32VDC
- Voltage - Load :
- 48 ~ 600V