HDC60D120H
- 制造商零件编号:
- HDC60D120H
- 制造商/品牌:
- Sensata Technologies
- 部分描述:
- RELAY SSR CONTACTOR DC 120A
- 制造商 :
- Sensata Technologies
- 产品分类 :
- 接触器(固态)
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A)
- Load Current :
- 120 A
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Output Type :
- DC
- Package / Case :
- Hockey Puck
- Product Status :
- Active
- Termination Style :
- Stud
- Voltage - Input :
- 4.5 ~ 32VDC
- Voltage - Load :
- 7 ~ 48V