TA050PY10R0JE
- 制造商零件编号:
- TA050PY10R0JE
- 部分描述:
- RES 10 OHM 5% 50W POWERCHIP
- 库存:
- 7
- Height - Seated (Max) :
- 2.288" (58.11mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 180°C
- Power (Watts) :
- 50W
- Resistance :
- 10 Ohms
- Size / Dimension :
- 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%