TA050PY4R7JE
- 制造商零件编号:
- TA050PY4R7JE
- 制造商/品牌:
- Ohmite
- 部分描述:
- RES 4.7 OHM 5% 50W POWERCHIP
- 库存:
- 58
- 制造商 :
- Ohmite
- 产品分类 :
- 通孔电阻
- Composition :
- Thick Film
- Failure Rate :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- 2.288" (58.11mm)
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 180°C
- Package / Case :
- Radial
- Power (Watts) :
- 50W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 4.7 Ohms
- Size / Dimension :
- 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
- Supplier Device Package :
- Powerchip®
- Temperature Coefficient :
- ±10ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%