4594-440-SS
制造商零件编号:
4594-440-SS
制造商/品牌:
RAF
部分描述:
HEX MALE-FEMALE STANDOFFPLAIN ST
制造商 :
RAF
产品分类 :
板垫片、支架
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.313" (7.94mm) Hex
Features :
Gender :
Male, Female
Length - Overall :
1.875" (47.63mm)
Material :
Stainless Steel
Plating :
Product Status :
Active
Screw, Thread Size :
#4-40
Threaded/Unthreaded :
Threaded
Type :
Hex Standoff
快递提供全球快递  包裹和货运的配送、物流和国际邮件服务。
国际海运,准时, 每次。
制造商相关产品
    METRIC HANDLE FERRULESBLACK OXID
    METRIC HANDLE FERRULESPLAIN STAI
    METRIC HANDLE FERRULESPLAIN BRAS
目录相关产品
相关产品
部分 制造商 库存 描述
4594 Keystone Electronics Corp. 9,065 CONN SOCKET TRANSIST TO100 10POS