4594-632-AL
- 制造商零件编号:
- 4594-632-AL
- 制造商/品牌:
- RAF
- 部分描述:
- HEX MALE-FEMALE STANDOFFPLAIN AL
- 制造商 :
- RAF
- 产品分类 :
- 板垫片、支架
- Between Board Height :
- 0.594" (15.08mm)
- Color :
- Diameter - Inside :
- Diameter - Outside :
- 0.313" (7.94mm) Hex
- Features :
- Gender :
- Male, Female
- Length - Overall :
- 1.938" (49.21mm)
- Material :
- Aluminum
- Plating :
- Product Status :
- Active
- Screw, Thread Size :
- #6-32
- Threaded/Unthreaded :
- Threaded
- Type :
- Hex Standoff
制造商相关产品
目录相关产品
相关产品
| 部分 | 制造商 | 库存 | 描述 |
|---|---|---|---|
| 4594 | Keystone Electronics Corp. | 9,065 | CONN SOCKET TRANSIST TO100 10POS |