L2C2-22801216E2300
Номер детали производителя:
L2C2-22801216E2300
Производитель/бренд:
Lumileds
Часть описания:
LED COB LUXEON WARM WHT SQ 2200K
Производитель :
Lumileds
Категория продукта :
COB, двигатели, модули, полосы
CCT (K) :
2200K 3-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Warm
Configuration :
Square
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
3.2A
Current - Test :
1.6A
Features :
Height :
1.50mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
23.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
102 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
5716lm (Typ)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
28.00mm L x 28.00mm W
Temperature - Test :
85°C
Type :
Chip On Board (COB)
Viewing Angle :
115°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
35V