AL5809-100QP1-7
Номер детали производителя:
AL5809-100QP1-7
Производитель/бренд:
Diodes Incorporated
Часть описания:
IC LED DRVR LIN PWM 100MA PDI123
Производитель :
Diodes Incorporated
Категория продукта :
Драйверы светодиодов
Applications :
Automotive
Current - Output / Channel :
100mA
Dimming :
PWM
Frequency :
Internal Switch(s) :
Yes
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
POWERDI®123
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
PowerDI™ 123
Topology :
Type :
Linear
Voltage - Output :
60V
Voltage - Supply (Max) :
60V
Voltage - Supply (Min) :
2.5V