TMS320C6413ZTS500
Номер детали производителя:
TMS320C6413ZTS500
Часть описания:
IC DSP FIXED-POINT 288-FCBGA
Clock Rate :
500MHz
Interface :
Host Interface, I²C, McASP, McBSP
On-Chip RAM :
288kB
Operating Temperature :
0°C ~ 90°C (TC)
Package / Case :
288-BBGA, FCBGA
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
288-FCBGA (23x23)
Voltage - Core :
1.20V
Voltage - I/O :
3.30V