SM320LC31PQM40EP
Номер детали производителя:
SM320LC31PQM40EP
Производитель/бренд:
Texas Instruments
Часть описания:
IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 132-QFP
Производитель :
Texas Instruments
Категория продукта :
DSP (цифровые сигнальные процессоры)
Clock Rate :
40MHz
Interface :
Serial Port
Mounting Type :
Surface Mount
Non-Volatile Memory :
External
On-Chip RAM :
8.25kB
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TC)
Package / Case :
132-BQFP Bumpered
Product Status :
Not For New Designs
Supplier Device Package :
132-BQFP (24.13x24.13)
Type :
Floating Point
Voltage - Core :
3.30V
Voltage - I/O :
3.30V