NIS5101E1T1G
- Номер детали производителя:
- NIS5101E1T1G
- Производитель/бренд:
- onsemi
- Часть описания:
- IC HOT SWAP CTRLR -48V SPAK-7
- Производитель :
- onsemi
- Категория продукта :
- Горячая замена контроллеров
- Applications :
- -48V
- Current - Output (Max) :
- 6.5A
- Current - Supply :
- Features :
- Latched Fault, Thermal Limit
- Internal Switch(s) :
- Yes
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Channels :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 145°C
- Package / Case :
- SPak-7 (7 leads + Tab)
- Product Status :
- Obsolete
- Programmable Features :
- Current Limit, OVP, UVLO
- Supplier Device Package :
- S-PAK-7
- Type :
- Hot Swap Controller
- Voltage - Supply :
- 100V