TMS320C6713BPYP200
- Номер детали производителя:
- TMS320C6713BPYP200
- Часть описания:
- IC FLOATING-POINT DSP 208-HLQFP
- Clock Rate :
- 200MHz
- Interface :
- Host Interface, I²C, McASP, McBSP
- Non-Volatile Memory :
- External
- On-Chip RAM :
- 264kB
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 90°C (TC)
- Package / Case :
- 208-LQFP Exposed Pad
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- 208-HLQFP (28x28)
- Type :
- Floating Point
- Voltage - Core :
- 1.20V
- Voltage - I/O :
- 3.30V