TMS320LC545APBK-50
- Номер детали производителя:
- TMS320LC545APBK-50
- Часть описания:
- IC FIXED POINT DSP 128-LQFP
- Состояние запаса:
- 9
- Clock Rate :
- 50MHz
- Interface :
- BSP, Duplex Serial Port, Host Interface
- Non-Volatile Memory :
- ROM (48kB)
- On-Chip RAM :
- 6kB
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C (TC)
- Package / Case :
- 128-LQFP
- Product Status :
- Obsolete
- Supplier Device Package :
- 128-LQFP (14x14)
- Type :
- Fixed Point
- Voltage - Core :
- 3.30V
- Voltage - I/O :
- 3.30V