CH200X250-48
- Номер детали производителя:
- CH200X250-48
- Производитель/бренд:
- Essentra Components
- Часть описания:
- GROMMET EDGE SOLID PS 4'
- Состояние запаса:
- 31
- Производитель :
- Essentra Components
- Категория продукта :
- Втулки, Люверсы
- Bushing, Grommet Type :
- Grommet - Edging, Solid
- Color :
- White
- Diameter - Inside :
- Features :
- For Use With/Related Products :
- Straight Panels
- Material :
- Polystyrene (PS)
- Material Flammability Rating :
- Panel Cutout Dimensions :
- Edging - 4' L (1.22m)
- Panel Thickness :
- 0.200" ~ 0.250" (5.08mm ~ 6.35mm)