JR20-P/2RE
Номер детали производителя:
JR20-P/2RE
Производитель/бренд:
DITEL
Часть описания:
Process/Temperature Meter, 1/8
Состояние запаса:
5
Производитель :
DITEL
Категория продукта :
Панельные счетчики
Display Characters - Height :
0.787" (20.00mm)
Display Type :
LED - Red Characters
Features :
Excitation Supply
Ingress Protection :
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Measuring Range :
Multiple
Measuring Type :
Process, Resistance, Thermocouple
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Characters Per Row :
4
Output Type :
Relay (2)
Panel Cutout Dimensions :
Rectangular - 92.00mm x 45.00mm
Product Status :
Active
Termination Style :
Connector
Type :
Multifunction Meter
Voltage - Supply :
20 ~ 265VAC, 11 ~ 265VDC
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
JR20-P DITEL 5 Process/Temperature Meter, 1/8
JR200 Knowles Precision 55,008 CAP TRIMMER 4.5-20PF 125V SMD