ND20 231200U1
Номер детали производителя:
ND20 231200U1
Производитель/бренд:
Sifam Tinsley Instrumentation, Inc.
Часть описания:
AMMETER 5A LCD PANEL MOUNT
Состояние запаса:
1
Производитель :
Категория продукта :
Панельные счетчики
Display Characters - Height :
Display Type :
LCD - Black Characters, Backlight
Features :
Ingress Protection :
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Measuring Range :
5A
Measuring Type :
Current (3-Phase), Voltage, Wattage
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Characters Per Row :
Output Type :
Analog, Relay
Panel Cutout Dimensions :
Product Status :
Active
Termination Style :
Wire Leads
Type :
Energy Monitor
Voltage - Supply :
20 ~ 40VAC, 20 ~ 60VDC
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    ELECT TRANSDUCER 1 PHASE MEAS
    ELECT MULT FUNCT TRANSDUCER MEAS
    SIGNAL COND TRANSDUCER MEAS
    TEMP TRANSDUCER HUMIDITY SIGNAL
    VOLTAGE TRANSDUCER 20A 20V MEAS