L2C4-27802M03F0900
Номер детали производителя:
L2C4-27802M03F0900
Производитель/бренд:
Lumileds
Часть описания:
LED COB WARM WHT SQU 2700K
Производитель :
Lumileds
Категория продукта :
COB, двигатели, модули, полосы
CCT (K) :
2700K 2-Step MacAdam Ellipse
Color :
White, Warm
Configuration :
Square
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
700mA
Current - Test :
350mA
Features :
Height :
1.50mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
9.00mm Dia
Lumens/Watt @ Current - Test :
140 lm/W
Luminous Flux @ Current/Temperature :
1717lm (Typ)
Product Status :
Active
Size / Dimension :
15.85mm L x 15.85mm W
Temperature - Test :
85°C
Type :
Chip On Board (COB)
Viewing Angle :
115°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
35V