MG200-ALP15H
Номер детали производителя:
MG200-ALP15H
Производитель/бренд:
Visual Communications Company, LLC
Часть описания:
LED LAMP T-1 3/4 GROOVE 15H SUB
Производитель :
Категория продукта :
Замена ламп
Applications :
General Purpose Lighting
Base Type :
Midget Groove
Can Replace Lamps :
Multiple Midget Groove Base Lamps
Color :
Amber
Configuration :
Single
Millicandela Rating :
2.1mcd
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
T - 1 3/4
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
15V
Wavelength :
583nm
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.740"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.860"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 1.670"
    VBL SERIES,PCB MOUNT,3MM,.25"L,D
    VBL SERIES,PCB MOUNT,3MM,.4"L,FL
Каталог сопутствующих товаров
    LED REPLAC. T-3 1/4 240V BAYONET
  • Dialight
    BASED LED T1 3/4 MIDG WHT 28V P
    LED LAMP T-3 1/4 MIN BAYONET WHT