ZWF-337-24CW
Номер детали производителя:
ZWF-337-24CW
Производитель/бренд:
JKL Components Corporation
Часть описания:
LED MOD ALUMILINE WH LNR STRP 1'
Состояние запаса:
3
Производитель :
JKL Components Corporation
Категория продукта :
COB, двигатели, модули, полосы
CCT (K) :
6000K
Color :
White, Cool
Configuration :
Linear Light Strip, Plug and Play
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
Current - Test :
120mA
Features :
IP67
Height :
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
248lm
Product Status :
Active
Size / Dimension :
337.00mm L x 12.70mm W
Temperature - Test :
25°C
Type :
LED Module
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
Wavelength :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FLEX TAPE JOINER CONNECTOR
    FLEX TAPE INPUT CONNECTOR
    LED FLEX RIBBON JOINER CONNECTOR
    LED FLEX RIBBON INPUT CONNECTOR
    CONN SSL BRIDGE 2POS SOLDER