24V-MB240-3000K-39FT
Номер детали производителя:
24V-MB240-3000K-39FT
Производитель/бренд:
Inspired LED
Часть описания:
LED MOD WM WHT LNR STRP 3000K
Состояние запаса:
596
Производитель :
Inspired LED
Категория продукта :
COB, двигатели, модули, полосы
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
Configuration :
Linear Light Strip, Flexible
CRI (Color Rendering Index) :
94
Current - Max :
Current - Test :
Features :
Height :
1.52mm
Lens Type :
Flat
Light Emitting Surface (LES) :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Luminous Flux @ Current/Temperature :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
12000mm L
Temperature - Test :
Type :
LED Module
Viewing Angle :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
24V