L2C5-30801203E0900
- Номер детали производителя:
- L2C5-30801203E0900
- Часть описания:
- LED COB LUXEON WHT RECT 3000K
- Состояние запаса:
- 30
- CCT (K) :
- 3000K 3-Step MacAdam Ellipse
- Configuration :
- Rectangle
- Current - Max :
- 600mA
- Current - Test :
- 300mA
- Features :
- Height :
- 1.50mm
- Light Emitting Surface (LES) :
- 9.00mm Dia
- Lumens/Watt @ Current - Test :
- 138 lm/W
- Luminous Flux @ Current/Temperature :
- 1432lm (Typ)
- Size / Dimension :
- 16.00mm L x 19.00mm W
- Temperature - Test :
- 85°C
- Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
- 34.5V