V400-H111
- Номер детали производителя:
- V400-H111
- Производитель/бренд:
- Omron Automation
- Часть описания:
- 2D CODE READER HANDHELD
- Производитель :
- Omron Automation
- Категория продукта :
- Машинное зрение — считыватели штрих-кода
- Features :
- Image Type :
- Ingress Protection :
- IP64 - Dust Tight, Water Resistant
- Installation Distance :
- 40.0mm
- Light Source :
- Mounting Type :
- Handheld
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Product Status :
- Obsolete
- Resolution :
- Scan Rate :
- Sensor Type :
- Termination Style :
- Cable with Connector
- Type :
- 2D Code Reader
- Visual Field (Max) :
- 10.0mm x 10.0mm
- Visual Field (Min) :
- 5.0mm x 5.0mm
- Voltage - Supply :
- 5VDC