GI-22TRK-D32C-UL4
Номер детали производителя:
GI-22TRK-D32C-UL4
Производитель/бренд:
Green Ignite Inc.
Часть описания:
LED 2' 2 PIECE MAGNETIC STRIP RE
Состояние запаса:
74
Производитель :
Green Ignite Inc.
Категория продукта :
Замена ламп
Applications :
Retrofit Lighting
Base Type :
Hard Wire
Can Replace Lamps :
Linear Fluorescent Lamp
Color :
White, Neutral
Configuration :
Fluorescent Tube
Millicandela Rating :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
22" L x 1" W x 1" H (547.9mm x 25.4mm x 31.8mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
100 ~ 277V
Wavelength :
4000K
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Visual Communications Company, LLC
    LED REPLAC. T-3 1/4 240V BAYONET
  • Dialight
    BASED LED T1 3/4 MIDG WHT 28V P
    LED LAMP T-3 1/4 MIN BAYONET WHT