SLLCE14-1190-S
Номер детали производителя:
SLLCE14-1190-S
Производитель/бренд:
Banner Engineering
Часть описания:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Производитель :
Banner Engineering
Категория продукта :
Безопасность машины — световые завесы
Beam Pitch :
Detection Capability :
14mm
Features :
Transmitter Only
Ingress Protection :
IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Number of Beams :
Operating Range :
0.1m ~ 12.0m
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Product Status :
Active
Protection :
Finger
Protective Height :
1.19m
Voltage - Supply :
24VDC