GI-1156C-W250-12
Номер детали производителя:
GI-1156C-W250-12
Производитель/бренд:
Green Ignite Inc.
Часть описания:
LED MINIATURE LAMP; 2.6W, 308LM,
Состояние запаса:
55
Производитель :
Green Ignite Inc.
Категория продукта :
Замена ламп
Applications :
General Purpose Lighting
Base Type :
Bayonet (BA15S)
Can Replace Lamps :
Miniature LED Lamps
Color :
White, Warm
Configuration :
15 Round
Millicandela Rating :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.780" Dia x 1.480" H (19.81mm x 37.59mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
12V AC/DC
Wavelength :
3000K
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Visual Communications Company, LLC
    LED REPLAC. T-3 1/4 240V BAYONET
  • Dialight
    BASED LED T1 3/4 MIDG WHT 28V P
    LED LAMP T-3 1/4 MIN BAYONET WHT