GI-G4BR-W120-30
Номер детали производителя:
GI-G4BR-W120-30
Производитель/бренд:
Green Ignite Inc.
Часть описания:
LED MINIATURE LAMP; 1.4W, 148LM,
Состояние запаса:
38
Производитель :
Green Ignite Inc.
Категория продукта :
Замена ламп
Applications :
General Purpose Lighting
Base Type :
G4
Can Replace Lamps :
Miniature LED Lamps
Color :
White, Warm
Configuration :
9 Round
Millicandela Rating :
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.550" Dia x 1.340" H (13.97mm x 34.04mm)
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
10 ~ 30V
Wavelength :
3000K
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Visual Communications Company, LLC
    LED REPLAC. T-3 1/4 240V BAYONET
  • Dialight
    BASED LED T1 3/4 MIDG WHT 28V P
    LED LAMP T-3 1/4 MIN BAYONET WHT