CI35P-30E240-C-10X
Номер детали производителя:
CI35P-30E240-C-10X
Производитель/бренд:
Challenge Electronics
Часть описания:
BUZZER PIEZO 12V 35.2MM PNL MNT
Производитель :
Challenge Electronics
Категория продукта :
Сигналы тревоги, зуммеры и сирены
Approval Agency :
Current - Supply :
35mA
Driver Circuitry :
Indicator, Internally Driven
Duration :
Frequency :
2.4kHz
Height - Seated (Max) :
1.646" (41.80mm)
Ingress Protection :
IP68 - Dust Tight, Waterproof
Input Type :
DC
Mounting Type :
Panel Mount
Operating Mode :
Single Tone
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Port Location :
Top
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
1.386" Dia (35.20mm)
Sound Pressure Level (SPL) :
71dB @ 6V, 61cm
Technology :
Piezo
Termination :
Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
Voltage - Rated :
12 V
Voltage Range :
6 ~ 30V