LM98714CCMTX/S7002154
Номер детали производителя:
LM98714CCMTX/S7002154
Производитель/бренд:
Texas Instruments
Часть описания:
PROTOTYPE
Производитель :
Texas Instruments
Категория продукта :
Аналоговый внешний интерфейс (AFE)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Bits :
16
Number of Channels :
3
Package / Case :
48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Power (Watts) :
700 mW
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
48-TSSOP
Voltage - Supply, Analog :
3V ~ 3.6V
Voltage - Supply, Digital :
3V ~ 3.6V