AWHS1R101
Номер детали производителя:
AWHS1R101
Производитель/бренд:
Panasonic
Часть описания:
10.1" WHS1 STANDARD TOUCHSCREEN
Состояние запаса:
5
Производитель :
Panasonic
Категория продукта :
Человеко-машинный интерфейс (ЧМИ)
Case Color :
Black
Display Type :
Color
Features :
Memory Card Interface
For Use With/Related Products :
Multiple Manufacturer, Multiple Product
Ingress Protection :
IP66 - Dust Tight, Water Resistant
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Product Status :
Active
Size - Display :
10.1"
Type :
Touchscreen
Voltage - Supply :
24VDC
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONDUCTIVE TUBE JOINT NOZZLE
    5M CABLE FOR ER-V
    CONTROLLER AREA IONIZER ER-X
    CABLE WITH CONNECTOR LENGTH 9M
    DISCHARGE NEEDLE UNIT FOR ER-Q
Каталог сопутствующих товаров
  • Industrial Shields
    TOUCHBERRY PI 4B UPS, TYC, RS485
  • Maple Systems
    10.1" HMI+PLC, TO 5 I/O MODULES
  • OSENSA Innovations
    7in HMI for Fiber Optic Temperat
  • OSENSA Innovations
    7in HMI & Relay Board for Fiber
    HMI TOUCHSCREEN 3.8" MONOCHROME