RT-555-3/8-2.75/A287-0
Номер детали производителя:
RT-555-3/8-2.75/A287-0
Производитель/бренд:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
Часть описания:
SEALING SLEEVE 2.75X1X0.35"
Состояние запаса:
98
Производитель :
Категория продукта :
Аксессуары
Accessory Type :
Sealing Sleeve, Heat Shrinkable
Features :
0.35" Dia x 2.75" L (8.9mm x 69.9mm)
For Use With/Related Products :
Splices
Material :
Fluoropolymer, Irradiated
Product Status :
Active
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    SIGNAL MODULE 24 POS
    PCB MULTI-GIG T1 1" PW LG CHMF
    MULTIGIG RT T2 .8" BP H-LFT
    SIGNAL MODULE SOLDER
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
RT-50 STARTER Interlight 11 Replacement for Allis Chalmers R
RT-50 YEAR 1964 STARTER Interlight 6,138 Replacement for Allis Chalmers R
RT-500 STARTER Interlight 11 Replacement for Grove Mfg. RT-50
RT-500 YEAR 1984 STARTER Interlight 5,205 Replacement for Grove Mfg. RT-50
RT-500 YEAR 1987 STARTER Interlight 5,900 Replacement for Grove Mfg. RT-50
RT-50A MEAN WELL 131 AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 47W
RT-50B MEAN WELL 326 AC/DC CONVERTER 5V +/-12V 50W
RT-50C MEAN WELL 421 AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 50W
RT-50D MEAN WELL 2,673 AC/DC CONVERTER 5V 24V 12V 51W