61F-1P-AC220
- Номер детали производителя:
- 61F-1P-AC220
- Производитель/бренд:
- Omron Automation
- Часть описания:
- CNTRL LIQ LEV 220VAC SOCKETABLE
- Производитель :
- Omron Automation
- Категория продукта :
- Контроллеры - жидкость, уровень
- Contact Form :
- SPDT (2 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 5A @ 200VAC
- Distance - Control To Sensor (Max) :
- 1km
- Features :
- Alarm High/Low - Contact, Level Indication
- Mounting Type :
- Socketable
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Output Type :
- Relay (2)
- Product Status :
- Active
- Sensitivity :
- 0 ~ 4kOhm
- Termination Style :
- Plug In, 15 Pin (Octal)
- Type :
- High/Low Level
- Voltage - Supply :
- 220VAC