R30G-1000
Номер детали производителя:
R30G-1000
Производитель/бренд:
Jonard Tools
Часть описания:
WIRE WW 30AWG PVDF GREEN 1000'
Состояние запаса:
1
Производитель :
Jonard Tools
Категория продукта :
Проволочная обмотка
Conductor Diameter :
0.010" (0.25mm)
Conductor Material :
Copper, Bare
Conductor Plating :
Silver
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.020" (0.51mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket Color :
Green
Length :
1000' (304.80m)
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 1423, VW-1
Wire Gauge :
30 AWG