KSW26BLK-0100
- Номер детали производителя:
- KSW26BLK-0100
- Производитель/бренд:
- Jonard Tools
- Часть описания:
- WIRE 26AWG BLACK 100 FT CSW
- Состояние запаса:
- 145
- Производитель :
- Jonard Tools
- Категория продукта :
- Проволочная обмотка
- Conductor Diameter :
- 0.016" (0.40mm)
- Conductor Material :
- Copper, Bare
- Conductor Plating :
- Silver
- Features :
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.027" (0.69mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
- Jacket Color :
- Black
- Length :
- 100' (30.5m)
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- UL Style 1422
- Wire Gauge :
- 26 AWG