DS1100LU-300
Номер детали производителя:
DS1100LU-300
Производитель/бренд:
Analog Devices, Inc.
Часть описания:
IC DELAY LINE 5TAP 300NS 8UMAX
Производитель :
Analog Devices, Inc.
Категория продукта :
Линии задержки
Available Total Delays :
300ns
Delay to 1st Tap :
60ns
Function :
Nonprogrammable
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Independent Delays :
1
Number of Taps/Steps :
5
Operating Temperature :
Package / Case :
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package :
8-uMAX/uSOP
Tap Increment :
60 ns
Voltage - Supply :
3V ~ 3.6V