DS1020S-50
Номер детали производителя:
DS1020S-50
Часть описания:
IC DEL LN 256TAP 137.5NS 16SOIC
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Independent Delays :
1
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Supplier Device Package :
16-SOIC
Tap Increment :
500 ps
Voltage - Supply :
4.75V ~ 5.25V
Часть Производитель Запас Описание
DS10 APEM Inc. 6,537 SWITCH SLIDE DIP SPST 50MA 24V