DS1135LU-300/T&R
Номер детали производителя:
DS1135LU-300/T&R
Часть описания:
IC DELAY LINE 300NS 8UMAX
Категория продукта :
Линии задержки
Available Total Delays :
300ns
Delay to 1st Tap :
300ns
Function :
Multiple, NonProgrammable
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Independent Delays :
3
Number of Taps/Steps :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
8-uMAX/uSOP
Tap Increment :
Voltage - Supply :
2.7V ~ 3.6V