DS1110S-75
Номер детали производителя:
DS1110S-75
Часть описания:
IC DELAY LINE 10TAP 75NS 16SOIC
Категория продукта :
Линии задержки
Available Total Delays :
75ns
Delay to 1st Tap :
7.5ns
Function :
Nonprogrammable
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Independent Delays :
1
Number of Taps/Steps :
10
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
16-SOIC
Tap Increment :
Voltage - Supply :
4.75V ~ 5.25V