DS1100M-300+
Номер детали производителя:
DS1100M-300+
Часть описания:
IC DELAY LINE 5TAP 300NS 8DIP
Категория продукта :
Линии задержки
Available Total Delays :
300ns
Delay to 1st Tap :
60ns
Function :
Nonprogrammable
Mounting Type :
Through Hole
Number of Independent Delays :
1
Number of Taps/Steps :
5
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
8-DIP (0.300", 7.62mm)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
8-PDIP
Tap Increment :
60 ns
Voltage - Supply :
4.75V ~ 5.25V