LPV1823-251KL
Номер детали производителя:
LPV1823-251KL
Производитель/бренд:
Bourns, Inc.
Часть описания:
FIXED IND 250UH 2A 150 MOHM TH
Производитель :
Bourns, Inc.
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
2 A
DC Resistance (DCR) :
150mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.906" (23.00mm)
Inductance :
250 µH
Inductance Frequency - Test :
1 kHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Radial, Vertical Cylinder
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.709" Dia (18.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±10%
Type :
Drum Core, Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD