SD3110-680-R
- Номер детали производителя:
- SD3110-680-R
- Производитель/бренд:
- Eaton-Electronics Division
- Часть описания:
- FIXED IND 68UH 179MA 3.13OHM SMD
- Производитель :
- Eaton-Electronics Division
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- 182mA
- Current Rating (Amps) :
- 179 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 3.13Ohm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Inductance :
- 68 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%