SRU3009-220Y
Номер детали производителя:
SRU3009-220Y
Часть описания:
FIXED IND 22UH 220MA 1.45OHM SMD
Current - Saturation (Isat) :
250mA
Current Rating (Amps) :
220 mA
DC Resistance (DCR) :
1.45Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
40MHz
Height - Seated (Max) :
0.041" (1.05mm)
Inductance :
22 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
20 @ 2.52MHz
Size / Dimension :
0.138" L x 0.130" W (3.50mm x 3.30mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±30%
Товары, связанные с производителем
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD