LDS0705-221M-R
Номер детали производителя:
LDS0705-221M-R
Часть описания:
FIXED IND 220UH 584MA 680MOHM SM
Current - Saturation (Isat) :
541mA
Current Rating (Amps) :
584 mA
DC Resistance (DCR) :
680mOhm
Height - Seated (Max) :
0.197" (5.00mm)
Inductance :
220 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
    CB227-7 1/2
    CIR BRKR THERMAL 15A 24VDC PUSH
    CIR BRKR THERMAL 30A 24VDC PUSH
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD